Jdi na obsah Jdi na menu

DO PRÁCE NA KOLE

logo-do-prace-na-kole.jpg

 

 

fb_cover-prodlouzeno_zelena-1200x0-c-default.png

 

 

NA VĚDOMOST SE DÁVÁ, ŽE letos poprvé jsou organizátorskými městy i Most a Litvínov. Nenechme se tedy zahanbit a pojďme tuto akci podpořit tím, že budeme jezdit DO PRÁCE NA KOLE.

Stačí to jen zkusit, odepřít si na pár dní pohodlí osobního automobilu či MHD a vyrazit do práce buď na kole, nebo pěšmo, během, na koloběžce, nebo třeba invalidním vozíku. Ať si vyberete jakýkoli způsob, vždy to bude mít jedno společné s těmi ostatními: Do práce se dostanete za pomoci jen jedné lidské síly, ekologickým způsobem, šetrně k veřejnému prostoru a životnímu prostředí, bez zatížení dopravy a především, za současného posilování vlastní imunity a fyzické kondice.

 

walk-run-bikejpg-c5521eb1c0669999--1-.jpg

 

Pokud Vám tedy nic zásadního nebrání, pusťte se do toho s námi a ukažte ostatním mosteckým povalečům, že to jde i jinak, že to jde i zdravě. Ten jeden měsíc to vydržíte a kdo ví, třeba vám to už zůstane. Velkou motivací všem zúčastněným bude vidina možnosti klasifikovat se do slosování a vyhrát speciální městské kolo v hodnotě 19.490,- Kč, přímo dělané pro městskou mobilitu, ale přesto velmi elegantního a sportovního vzhledu. Pro klasifikaci do slosování stačí, abyste uskutečnili minimálně 66% květnových cest do práce zvoleným soutěžním způsobem.

 

crossway-urban-100.jpg

 

 Je to tak jednoduché. Stačí se pouze překliknout na stránky http://www.dopracenakole.cz/, kde se zaregistrujete buď jako jednotlivec, nebo jako člen svého firemního teamu. Více o způsobech, jak se do soutěži zapojit, čtěte v podrobných pravidlech.

 

Registrujte se co nejdříve a ušetřete. Odměnou Vám bude nejen sleva na startovném, ale i krásné tričko, které Vám během měsíce května otevře dveře ke spoustě výhodám ve svém městě, v rámci akcí "NA TRIKO"

Registrace do neděle 2. dubna 2017 - 290,- Kč

Registrace do čtvrtka 20. dubna 2017 - 340,- Kč

Registrace do neděle 30. dubna 2017 - 390,- Kč

Soutěžní poplatek zahrnuje:

- barevné tričko z kvalitní bio-bavlny v hodnotě 300 Kč
- možnost výhry hodnotných cen (kolo, přilba, servis atd…)
- slevy, výhody a společenské akce pro soutěžící (naleznete v sekci Most a Litvínov)
- příspěvek na rozvoj cyklistické infrastruktury v soutěžních městech.

 

chicago-bike-the-drive-crop_0.jpg


Jaké to je, pohybovat se účelově v městském provozu na kole či po vlastních, si budete moci vyzkoušet v rámci dvou níže uvedených akcí. Ty vás zavedou do centra města i blízkého okolí, kde budete muset plnit soutěžní poslání, najít si nejkratší a nejbezpečnější cestu k cíli a stihnout stanovený okruh v rámci časového limitu. Pro účast na uvedených akcích je potřeba separátní registrace, odkaz naleznete na stránkách jednotlivých aktiv

 

amazing-race-most-final-oriznuty.jpg mostecke-cyklo-pesi-gastro-toulky-final.jpg

 

Vyzíváme tímto všechny, kteří se přelouskali tímto článkem až sem dolů, nebuďte líní a zkuste změnu k lepšímu.

Na spoustu krásných zážitků nejen, nejen v sedlech jízdních kol, se s Vámi těší parta z Cyklo Point Most Hobby Team a všichni ti, kteří pro vás tuto soutěž pečlivě připravují.

Za Cyklo Point Most

Radek Filip

cyklopoint_logo.png

PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

bike-to-work-day.jpg

 

Příspěvky

Mostecký cyklo-pěší Amazing Race

9. 4. 2017

amazing-race-most-final.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: DO PRÁCE NA KOLE | Komentářů: 0

Mostecké cyklo-pěší gastro toulky

21. 4. 2017

mostecke-cyklo-pesi-gastro-toulky-final.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: DO PRÁCE NA KOLE | Komentářů: 0