Jdi na obsah Jdi na menu

Mostecké cyklo-pěší gastro toulky

21. 4. 2017

mostecke-cyklo-pesi-gastro-toulky-final.jpg

Mostecké cyklo-pěší gastro toulky


Spojili jsme příjemné s příjemným. Projeďte či projděte si předem připravené zastávky, kterými jsou gastronomicky zajímavé provozy města Most, nabízející nejrůznější speciality místních potravinářských firem. Na každé ze zastávek na vás čeká malá ochutnávka místních specialit a možnost zakoupit si se slevou na celý sortiment.  Závod končí po nasbírání veškerých razítek do hrací karty a její navrácení do místa startu, prodejny Cyklo Point Most. Ke každému okénku s razítkem prodejce dopíše případnou hodnotu uskutečněného nákupu. Vítězí ten, kdo v dodatečně vylosovaném obchodě nakoupí za nejvyšší částku + náhodně vylosovaný účastník ze všech, kteří zdárně dokončili celou trasu. 

Akce je vhodná pro širokou veřejnost města mostu, od jednotlivců, po rodiny s dětmi. Účelem je vyzkoušet, jaké to je pohybovat se v rámci města na kole či pěšky a tím pádem zjistit, co všechno tyto způsoby čisté mobility v reálu obnáší. 

 

Termín akce: KONEC DUBNA / ZAČÁTEK KVĚTNA (přesný termín doplníme po dohodě s obchodníky)


Start: Cyklo Point Most - ČAS STARTU JE LIBOVOLNÝ, v rozmezí od ..... do ..... hodiny. Nejzazší termín pro odevzdání vyplněného soutěžního kuponu je Pátek 19:00 hod a sobota 14:00 hod (přesný termín doplníme po dohodě s obchodníky)

 

Přihlášení a registrace: www. ..........připravujeme........... cz

Událost je součástí celorepublikové soutěže "Do práce na kole", která poběží celý květen a jako hlavní cenu, na kterou má možnost  dosáhnout opravdu každý, nabízí jízdní kolo v hodnotě necelých 20.000,- Kč. Přihlásit se můžete až do konce měsíce dubna. Více na http://www.dopracenakole.cz/.

 

Na bezva dobrodružství v sedle jízdního kola a na spoustu dobrého jídla a pití, se s Vám těší parta z 

cyklopoint_logo.png

PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář