Jdi na obsah Jdi na menu

NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ V NOVÉ TĚLOCVIČNĚ - Junior team Již od 31. října POD STŘECHOU

31. 10. 2017

telocvicna-2017-2018-logo.jpg

 

Zdravíme svěřence dětského kroužku CYKLO POINT MOST JUNIOR TEAM a jejich rodiče,


Počasí se nám definitivně pokazilo, a tak je třeba se přesunout do jiných prostor, kde nám bude teplo a nic nám nezabrání, užít si hodinu plnou zábavy a dobrodružství.


Nově jsme zajistili tělocvičnu větších rozměrů, kde se vejde nejen více dětí, ale bude prostor i na rozsáhlejší aktivity. Tělocvična bude na učilišti ve Velebudicích, a jelikož je bez vybavení, objednali jsme pro děti spoustu nástrojů pro nejrůznější hry, aby byla výuka pestrá a bylo pořád co dělat. 


Nově se budeme scházet v různých časech, v ÚTERÝ od 17:45 (vlastní kroužek od 18:00 do 19:00, výdej dětí od 19:10) a ve ČTVRTEK od 18:15 (vlastní kroužek od 18:30 do 19:30, výdej dětí od 19:40).


Místem srazu bude sportovní areál za učilištěm ve Velebudicích, adresa Dělnická 21, Most. Zde je přesný bod, kde se budeme pravidelně scházet a vracet Vám dítka:  https://mapy.cz/s/2aaTC. Do budoucna se pokusíme doladit nějaké jiné místo předání, abychom se scházeli uvnitř budovy. Příjezd do areálu je skrze otevřenou branku, naproti spodnímu rohu velkoobchodu JIP, kdy zajedete až nakonec a pak doleva https://mapy.cz/s/2aaV8.


POZOR!!! V ÚTERÝ 31. ŘÍJNA SE MIMOŘÁDNĚ SEJDEME UŽ V 17:30, ABYCHOM MĚLI DOST ČASU, SE PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ POŘÁDNĚ ROZKOUKAT. 


Povinná výbava: Na rozdíl od minulých prostor má nyní tělocvična teplejší parketovou podlahu a je třeba proto používat VÝHRADNĚ BOTY SE SVĚTLOU PODRÁŽKOU, určené pro halové sporty, které NEDĚLAJÍ ŠMOUHY. Tělocvična je vytápěná, takže postačí nějaké slabé tepláky, kraťasy, triko či ještě spodní vrstva. Na první trénink dejte dětem i oblečení náhradní, kdyby byla zima, aby se mohly přiobléct. 


Tak a to bychom měli vše. Občas nás ještě čekají hezké dny, ale s čím dál dřívějším západem slunce se s kroužkem nedá skloubit škola a zaměstnání. Pokud nás bude čekat nějaký super víkend plný sluníčka, pokusíme se pro děti vymyslet výlet i BEZ DOPROVODU RODIČŮ, aby nevyšly ze cviku. 


V úterý se s Vámi těšíme na shledanou a vězte, že děti zažijí stejnou legraci a spoustu nového, jako tomu bylo letos při cyklistické části na Resslu. 

 

loga-cyklopoint-cjrt-m.png


DĚTEM PRO RADOST Z POHYBU

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář