Jdi na obsah Jdi na menu

Dva dny plné zábavy v Centrum Babylon Liberec za super cenu s Cyklo Point Most Hobby Team

12. 9. 2015

promo-babylon.jpg

 

 

Dva dny plné zábavy

 

v Centrum Babylon Liberec za super cenu

 

s Cyklo Point Most Hobby Team.

 

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team vyráží na víkend 19. a 20. září pojezdit na vyhlášených stezkách Singltrek pod Smrkem do Jizerských hor. Kapacita autobusu převyšuje počet pozic na jízdní kola a tak jsme pro Vás necyklisty, připravili mimořádnou rodinnou akci bez jízdních kol. Kdo nemá na zmiňovaný víkend co na práci, ten si může s námi vyrazit zadovádět v zábavním centru BABYLON LIBEREC. Za velmi výhodných podmínek Vám budou k dispozici ty největší místní atrakce, a to AQUAPARK, IQPARK, LUNAPARK a nejmodernější záležitost svého druhu, IQLANDIA science center. To vše v ceně ubytování, na kterou jsme Vám ještě domluvili zajímavou slevu.

 

Chcete-li si prodloužit prázdniny a zažít něco velkého, neváhejte a "POJEĎTE S NÁMI DO BABYLONU" na velkou rodinnou akci.

 

 

prazdniny-plne-zazitku-vaquaparku-centra-babylon.jpg

 

 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:

 

 

Datum aktivity: SOBOTA A NEDĚLE, 19. a 20. září 2015.

 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, Velebudická 1247. Sraz v 6:20 hod. V 6:30 odjíždíme zájezdovým autobusem vstříc víkendu plnému zážitků. Na místě budeme přibližně v 9:00 hod.

 

Cena dopravného: 300 Kč / osoba za zpáteční jízdenku luxusním zájezdovým autobusem.

 

 

aquapark-babylon-liberec.jpg

 

 

Přihlášení účastníka a zálohová platba: Jelikož se jedná o vyjížďku s placenou dopravou a ubytováním, je třeba vybrat potřebnou hotovost ještě před odjezdem. Prosíme tímto všechny zájemce o co nejdřívější úhradu zálohy na dopravné a ubytování ve výši 300,- Kč + zvolená varianta ubytování, a to nejpozději do 16. září 2015, fyzicky na prodejně Cyklo Point Most, případně partnerském místě Chomutov. Mimoměstští mohou případně v dostatečném předstihu požádat o platbu převodem z BÚ.  Současně s uhrazením dopravného dochází k registraci účastníka k zájezdu a výběru požadované části apartmánu. Rozhodující pro účast na zájezdu, je včasné uhrazení dopravného a dostatečná kapacita autobusu či hotelu.

 

 

iqlandia.jpg

 

 

Kapacita zájezdu: cca 20 - 25 osob, podle obsazenosti autobusu účastníky cyklistické vyjížďky.

 

Počet zbývajících volných míst v autobuse pro CENTRUM BABYLON: 25

 

Ubytování: Ubytováni budeme přímo v HOTELU BABYLON, jenž je součástí CENTRA BABYLON LIBEREC. Na dosah ruky tak budete mít veškeré místní atrakce.

 

Ubytování je možné za následujících cenových podmínek:

 

Dvoulůžkový pokoj ve čtyřhvězdičkovém hotelu: 1.100,- Kč / osoba na noc. Možnost zvýhodněného ubytování dítěte na přistýlce prověřujeme.

 

 

aquapark-babylon-libereckk.jpg

 

 

Skupinové ubytování v apartmánu / privátu: Cena platí pouze při plné obsazenosti apartmánu, možnost zvýhodněného ubytován dítěte na přistýlce prověřujeme.

 

Pro 9 osob: 1.000,- Kč / osoba na noc. Apartmán s koupelnou, kuchyňkou (mikrovlnná trouba; rychlovarná konvice; lednička; nádobíčko), koupelnou s WC a obývacím pokojem, 2 lůžka jsou v místnosti s kuchyňkou, dalších 6 lůžek je rozděleno do tří menších místností po dvou lůžkách.

 

Pro 20 osob: 800,- Kč / osoba na noc. Jedná se o výše popsaný devítimístný apartmán, propojený o další místnosti, konkrétně jednu koupelnu s WC, šatnu, dvěma lůžky ve společném prostoru a dalším velkým podkrovním pokojem, ve kterém je zbývajících 9 lůžek.

 

Co vše je zahnuto v ceně ubytování:

  • Nedělní snídaně v hotelové restauraci.
  • Krytý vyhřívaný AQUAPARK se spoustou vodních atrakcí pro odpočinek či adrenalin, jako jsou tobogány, vířivky, jeskyně, brouzdaliště, skluzavky a další.
  • Vstupné do IQPARKu v komplexu budovy.
  • Vstupné do LUNAPARKu se spoustou herních prvků, hřišť, atrakcí a minigolfem.
  • Vstupné do IQLANDIA science center, vědeckého centra pro malé i dospělé, nejmodernější záležitosti svého druhu v ČR.

Takže na dva dny toho je až dost.

 

 

_mg_3485.jpg

 

 

_mg_3493.jpg

 

 

_mg_3575.jpg

 

 

_mg_3605.jpg

 

 

_mg_3578.jpg

 

Nedělní odjezd: U hotelu Vás na stejném místě, kde jsme Vás vysadili, zase i nastoupíte, a to cca v 19:30. Na dovádění v Babylonu budete mít tak opravdu dostatek času. Návrat do Mostu předpokládáme cca na 22. hodinu.

 

Delegát: Radek Filip; TEL: 725 651 005; EMAIL: cyklopointmost@gmail.cz. Pište či volejte v případě jakýchkoli dotazů či nejasností.

 

Pozvěte na tuto výjimečnou událost své přátele, blízké a rodinné příslušníky. Čím více nás bude, tím snáze dosáhneme potřebného počtu pro minimální cenu ubytování.

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA TOBOGÁNU"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář