Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/18 - Hobby RIDE "Okolo chemičky" SOBOTA 30. KVĚTNA 2015

28. 5. 2015

vyjizdka-2015-018---hobby-ride---okolo-chemicky.jpg

 

 

Vyjížďka 2015/18  - Hobby RIDE  "Okolo chemičky"

 

Zdravíme cyklisty Mostu a blízkého okolí,


máme pro Vás opět jednu z ničím nerušených, pohodových a plynulých vyjížděk. Tentokrát se pojedeme projet do nedalekého okolí, kdy obkroužíme jezero Most a Známou litvínovskou chemičku. Ale nebojte, nebudeme se vyskytovat v její bezprostřední blízkosti, ale vezmeme to pěkně obloukem, po místních vyznačených cyklotrasách. Počasí slibuje krásných 20 stupňů, takže na nic nečekejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO"
 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity: Sobota 30. května 2015
 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 13:00 hod.
 

Trasa: Vyrazíme směr Litvínov a po cyklostezkách 3106 a 3108 obkroužíme celou chemičku. U Matyldy se z cyklostezky odkloníme a vezmeme to okolo Resslu, případně přes Ressl v případě, že nám ještě bude zbývat dostatek sil.  Velmi přibližný nástin trasy naleznete zde: http://mapy.cz/s/ij2E
 

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená, krosová a trekkingová v případě použití plášťů s hrubým vzorkem.
 

Vhodné pro: Veškeré cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů a zkušenostmi s jízdou ve zpevněném i nezpevněném terénu. Tedy i pro vytrvalejší náctiletá dítka v doprovodu rodičů. Všichni jste srdečně zváni.
 

Fyzická obtížnost: Nízká - střední
 

Technická náročnost: Nízká
 

Povrch: 80% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty); 20% asfalt
 

Délka trasy: předpokládejte něco v rozmezí 40-45 kilometrů
 

Předpokládaný návrat: cca 17:00 hod
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě pitný režim a nějakou tyčku na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: Tentokrát předpověď počasí opravdu potěšila a čeká nás krásný a slunečný den. Na sebe proto vezměte krátké cyklistické kalhoty, dres s krátkým rukávem, případně podložený spodní funkční vrstvou a doplněný o návleky na ruce do batohu či brašny přibalte lehkou větrovku, případně dres s dlouhým rukávem, návleky na nohy či lehký šátek na krk a pod přilbu, kdyby se zásadně ochladilo. Sice bude slunečno, ale se silnějším větrem.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 30

 

Průvodce: Petra Hampejsová; Marek Leština.
 

Co Vás čeká: Jak již bylo řečeno v úvodu, čeká nás tradiční cyklistická vyjížďka, na kterou jste u nás zvyklí. Najedeme slušnější objem kilometrů, pohodovým tempem a s minimem zastávek, aby to odsýpalo. Pořád ale bude dostatek příležitostí na fotografování, svačinku a lehký odpočinek.
 

Vás, kteří se rozhodnete přidat, prosíme o přihlášení k účasti na vyjížďce, aby byl alespoň přibližný přehled o počtu zúčastněných jezdců. Stačí pomocí přihlášení k události na facebook profilu Cyklo Point Most, případně vložením jednoduchého komentáře v příspěvku vyjížďky na stránkách www.cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz, záložka Plánované vyjížďky 2015.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti spousty dalších cyklistů.


 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marián - Pridám sa :-)

29. 5. 2015 19:27

Pridám sa :-)