Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/52 – HOBBY RIDE – okolo Mostu směr Červený Hrádek. SOBOTA 7. 11. 2015

5. 11. 2015

vyjizdka-2015-52-----hobby-ride-----okolo-mostu-smer-cerveny-hradek.jpg

 

 

Vyjížďka 2015/52  – HOBBY RIDE

 

okolo Mostu směr Červený Hrádek.

 

 

Zdravíme především Mostecké cyklisty,

 

Už dlouho jsme se nemotali v blízkosti našeho krásného města a tak je ten pravý čas na nějakou lokální akci. Projedeme se okolo Mostu, vezmeme to pěkným obloukem, aby se i něco najelo, ale s minimálním navýšením by to měla být doslova hračka. Předpověď počasí se sice trochu pokazila, ale i tak nás čekají teploty nad 10°C . "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a prožijte jeden z posledních hezkých víkendů v sedle jízdního kola.
 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity:  Sobota 7. listopadu 2015
 

Místo a čas startu: Před prodejnou Cyklo Point Most, 10:00 hod.
 

Trasa: Je opravdu jen předběžná, a když se účastníci domluví na jiné, může se jakkoli obměnit. Původní plán počítá s objetím golfového hřiště velkým obloukem, objetím dolu Vršany a návratem po cyklostezce podél rychlostní silnice R13. Zastavit se můžeme třeba u Kostela Povýšení svatého Kříže ve Vtelně, na rozhledně Maják u Strupčic, objet Matyldu, nebo mírně u Vysoké Pece odbočit z trasy a navštívit Červený hrádek. Celá trasa je vedena po značených cyklostezkách, takže nebude nejmenší problém s orientací. http://mapy.cz/s/mmeN
 

 

vyjizdka-2015-52-----hobby-ride-----okolo-mostu-smer-cerveny-hradek-4.jpg

 

Určeno pro kola: Horská 26", 27,5", 29", pevná i celoodpružená. U velmi zdatných jedinců i krosová se širšími plášti a hrubším vzorkem.
 

Vhodné pro: Cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů. 
 

Fyzická obtížnost: Nízká - Střední
 

Technická náročnost: Nízká
 

Povrch: odhadem 30% asfalt; 70% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty).
 

Délka trasy: okolo 50km
 

Předpokládaný návrat: cca 15:00 hod

 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou pořádnou svačinu na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: Jak již bylo řečeno, teploty se budou pohybovat převážně nad 10 stupni. Na sebe proto vezměte ideálně dlouhé zateplené kalhoty (případně krátké cyklistické kalhoty doplněné o návleky na nohy a nějakou další vrstvu do oblasti klína - spodní boxerky, volné cyklistické kraťasy), lehčí cyklistickou bundu podloženou spodní vrstvou (nebo dres s dlouhým rukávem podložený spodní funkční vrstvou, doplněný o lehčí větrovku). Nezbytností jsou lehce zateplené dlouhoprsté rukavice, šátek na krk a šátek či čepici pod přilbu.  Do batohu přibalte něco málo (více) na převlečení pro případ potřeby.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 20

 

Průvodce: Radek Gruber

 

vyjizdka-2015-52-----hobby-ride-----okolo-mostu-smer-cerveny-hradek-1.jpg


 

Co Vás čeká: Klidná akce bez spěchu a stresu. Odreagujte se po pracovním týdnu a vyčistěte si hlavu. Kolo Vám k tomu bude tím nejvhodnějším nástrojem.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších cyklistů.
 

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

vyjizdka-2015-52-----hobby-ride-----okolo-mostu-smer-cerveny-hradek-2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář