Jdi na obsah Jdi na menu

Novoroční HOBBY jízda městem Most 2016 - "Napříč mosteckými parky"

Novoroční hobby jízda městem Most II. ročník, tentokrát s podtitulem "Napříč mosteckými parky".
 
Cyklisté nejen rekreačního zaměření letos již podruhé zahájili Nový rok v sedlech svých jízdních kol, aby se jim dle pořekadla "Jak na Nový rok, tak po celý rok", dostalo v nadcházející sezóně dostatek času na svého nejmilejšího koníčka - Cyklistiku.
 
Jezdci se na kolo vydali i za nepříznivého počasí, nedali se odradit čerstvou sněhovou nadílkou či mrazem a společně tak zahájili ten nový rok jak se patří. Po celou dobu akce panovala pohodová nálada, cyklisté se drželi stále v jedné velké skupině a do cíle dojeli takřka v plném počtu. Na všech zúčastněných bylo jasně vidět, že si cestu užili a rádi se stali součástí této srdcové události.
 
Trasa letos vedla převážně po územích městské zeleně, kdy první a neodmyslitelnou zastávkou byl kostel Nanebevzetí Panny Marie, následovaný městskými parky Opavia a Šibeník, sportovním areálem Benedikt, Kostelem Povýšení Sv. Kříže ve Vtelně a méně známým lesoparkem Hrabák mezi Čepirohy a Dopravním podnikem. Dokonalou tečkou pak bylo občerstvení v restauraci U Kojota, kde na všechny čekala teplá domácí bramborová polévka, příjemné posezení a kryté stání pro kola všech účastníků.
 
Kompletní fotodokumentaci z vyjížďky naleznete ve fotoalbu na stránkách http://www.cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz/. Zde na Vás budou v nadcházející sezóně čekat další desítky podobných cyklistických vyjížděk, takže pokud máte zájem, přihlaste se do mail listu a buďte stále v obraze.
 
Všem cyklistům novoroční vyjížďky moc děkujeme, že s námi odstartovali rok 2016 tím, co máme všichni tak rádi. Se všemi cyklisty Mostu a okolních obcí se v novém roce těšíme na shledanou při dalších společných akcích s Cyklo Point Most Hobby Team.
 
Cyklo Point Most Hobby Team - "Pro radost z jízdy na kole".
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář