Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/8 – Výprava na zahájení cyklistické sezóny Teplic a Ústí nad Labem

Zdravíme příznivce cyklistiky,

přinášíme Vám fotografie z poslední vyjížďky, kdy jsme vyjeli podpořit cyklisty měst Ústí nad Labem a Teplic na jejich oficiálním zahájení cyklistické sezony.

Ranní zatažená obloha odradila drtivou většinu přihlášených účastníků. Včas na zahájení vyjížďky dorazil jediný účastník (ještě navíc nepřihlášený), a to Jan Kšonžek. Po pár minutách čekání se na obzoru objevilo ještě jedno auto s cyklisty, dokonce s policejním doprovodem, asi aby měli hladký průjezd městem.

Za pochmurného počasí jsme vyrazili směrem do Bíliny, kde na nás čekal Teplický velitel Luboš Brant a opravdu krásnými cestami, stezkami a zkratkami nás dovedl do Teplic. Zde jsme se spojili s tamními cyklisty a v hojném počtu (12) se vyjelo na oficiální místo slavnostního zahájení cyklistické sezóny, k pomníku Přemysla Oráče ve Stadicích. Ústečtí cyklisté tam dorazili v počtu atakujícím 100 osob, následovalo společné focení a hurá na obídek do Modlan. Gulášek byl opravdu moc dobrý, ale bohužel tvrdě zasloužený téměř hodinovým čekáním ve frontě.

Z Modlan opět krásnými stezkami zpět do Teplic a Mostu. Ke konci už jen ve třech, přičemž jednou z odvážlivců byla i Gabriela Grossmanová, která si na této vyjížďce udělala nový osobní rekord v hodnotě 115 km během jediného dne a zaslouženě tak získává titul IRON WOMAN a naši velkou poklonu za tento extrémně náročný výkon. Dalšími dvěma oceněnými jsou Jan Kšonžek za nejhladší pláště a Radek Filip za největší batoh. Velký dík si zaslouží i Luboš Brant, který nás krásně provedl severními Čechami a ukázal nám spousty zajímavých, nám doposud neznámých tras.

Všichni zúčastnění nám dají jistě zapravdu, že se výlet opravdu podařil a všichni jsme si to náležitě užili. Máme za sebou krásný den a už nyní se společně s Vámi těšíme na další dobrodružství v sedle jízdního kola.

Cyklo Point Most Hobby Team – PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář